Komora hiperbaryczna Kraków

Tlenoterapia hiperbaryczna Kraków
Była stolica Polski, a obecnie stolica Małopolski, czyli Kraków, od lat nie znika z list najbardziej urokliwych miast naszego kraju. Mnogość atrakcji turystycznych, zabytków, a także oferta usług, są bardzo szerokie. Także dla osób, interesujących się swoim zdrowiem i dobrym samopoczuciem, znajdzie się tu niejedna klinika czy gabinet: zarówno prywatne, jak i publiczne. Komorę hiperbaryczną w Krakowie można znaleźć w różnych częściach miasta. Sesje w tym urządzeniu są zalecane w przypadku wielu schorzeń skóry, układu krążenia, chorób z autoagresji i wiele innych zaburzeń.

Tlenoterapia hiperbaryczna Kraków


Tlenoterapia hiperbaryczna w Krakowie, czyli sesje w specjalnej, szczelnej maszynie, w której pacjentowi podaje się w niemal stu procentach czysty tlen pod podwyższonym ciśnieniem, to remedium na wiele chorób. Służy także do celów rehabilitacyjnych, by poprawić ogólną odporność organizmu, ale też odmładzająco. By otworzyć punkt, wykonujący tlenoterapię hiperbaryczną w Krakowie, należy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń: komory hiperbaryczne - sprzedaż - poszczególne modele różnią się od siebie wymiarami, ciśnieniem i maksymalną liczbą osób, jakie zmieszczą się w ich wnętrzu. Przeważają urządzenia leżące, ale jest też komora siedząca. Wszystkie osoby prywatne i firmy, zainteresowane zakupem, zachęcamy do kontaktu!
komory hiperbaryczne - sprzedaż

Komora hiperbaryczna w Krakowie - cena sesji

Komora hiperbaryczna w Krakowie - cena sesji
Komora hiperbaryczna w Krakowie - cena za sesję zależy od cennika danej placówki, ale też długości trwania sesji. W komorach można przebywać jednorazowo maksymalnie 2 godziny, jednak najczęściej kliniki oferują sesje 45-minutowe, godzinne lub 90-minutowe. Warto w tym miejscu dodać, że tylko cykl gwarantuje pożądane efekty medyczne. W zależności od stanu zdrowia pacjenta i jego przypadłości, zalecanych jest od dziesięciu nawet do kilkudziesięciu sesji wykonanych w regularnych odstępach czasowych.

Komora hiperbaryczna w Krakowie - cena urządzenia

Komora hiperbaryczna w Krakowie - cena tej maszyny to wydatek rzędu kilkunastu tysięcy złotych i wyższy. Wiele zależy od tego, jaka to komora, ile pomieści osób, jakie można w jego wnętrzu zastosować maksymalne ciśnienie (proponujemy dwa warianty: 1,5 ATA i 1,3 ATA). Każdą osobę prywatną lub firmę, rozważającą zakup komory hiperbarycznej i wynajem w Krakowie na godziny, zachęcamy do kontaktu.
Komora hiperbaryczna w Krakowie - cena urządzenia
Własny gabinet lub klinika z komorą hiperbaryczną w Krakowie

Własny gabinet lub klinika z komorą hiperbaryczną w Krakowie

Urządzenia, których sprzedaż prowadzimy, odnajdą się w prywatnych klinikach, gabinetach fizjoterapii i rehabilitacji, a także salonach kosmetycznych, SPA i masażu. Proponujemy zróżnicowane modele: miękkie i twarde. Wszystkie, bez względu na rodzaj i wielkość, posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, jakie powinien każdy sprzęt medyczny. Wszystkie osoby zainteresowane komorą hiperbaryczną w Krakowie, zachęcamy do kontaktu.

Kontakt