Komora hiperbaryczna Poznań

Komora hiperbaryczna w Poznaniu: prywatnie i na NFZ
Historyczna stolica Wielkopolski, czyli Poznań, to jedna z najpiękniejszych i największych miejskich aglomeracji w naszym kraju. Osoby, szukające komory hiperbarycznej w Poznaniu, znajdą tu niejeden taki punkt: zarówno prywatny, jak i publiczny, świadczący usługi refundowane przez NFZ. Wskazań medycznych, by skorzystać z tego rodzaju terapii, jest bardzo dużo. Są to m.in. oparzenia i inne choroby skóry (AZS, łuszczyca, rumień, uporczywy trądzik, trudno gojące się rany), choroby układu krążenia (miażdżyca, nadciśnienie), choroby z autoagresji, anemia, migreny, stany depresyjne, kontuzje sportowe, inne zmiany zwyrodnieniowe stawów i urazy. Wizytę w komorze hiperbarycznej - w Poznaniu czy innym, polskim mieście - zaleca się także u osób, które przeszły boreliozę lub zatruły się czadem.

Komora hiperbaryczna w Poznaniu: prywatnie i na NFZNa cykl sesji w komorze hiperbarycznej w Poznaniu można zapisać się do prywatnej placówki lub publicznej. Niewiele miejsc posiada taki sprzęt, mało też jest medycznych wskazań, by móc skorzystać z usług refundowanych przez kasę chorych. Na pomoc przychodzą kliniki, gabinety fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne oraz salony SPA i kosmetyczne, posiadające komorę lub komory hiperbaryczne. Każdego, kto rozważa otwarcie punktu z komorą hiperbaryczną w Poznaniu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń: komory hiperbaryczne - sprzedaż Urządzenie można też kupić na prywatny użytek.
komory hiperbaryczne - sprzedaż

Komora hiperbaryczna w Poznaniu - cena sesji

Komora hiperbaryczna w Poznaniu - cena sesji
Komora hiperbaryczna w Poznaniu - cena tego zabiegu zależy od kilku czynników. Jakich? Najważniejsze z nich to długość sesji w komorze - im jest dłuższa, tym wyższa jest cena tego zabiegu. Na cenę wpływ ma to, w jakim mieście odbywa się tlenoterapia, jak kształtuje się cennik danej placówki oraz czy jest to jednorazowa sesja czy jedna z sesji wykupionego większego pakietu. Komora hiperbaryczna - w Poznaniu lub innym polskim mieście - będzie skuteczna, jeśli zostanie wykonanych minimum 10 nawet do kilkudziesięciu zabiegów. Liczba i częstotliwość zależy od stanu zdrowia pacjenta i poziomu zaawansowania choroby, z którą zgłosić się na tlenoterapię hiperbaryczną.

Komora hiperbaryczna w Poznaniu - cena urządzenia

Komora hiperbaryczna w Poznaniu - cena takiego urządzenia, by móc otworzyć własną klinikę lub gabinet, oscyluje wokół kilkunastu-kilkudziesięciu tysięcy złotych. W naszym portfolio znajduje się kilka różnych wariantów tych urządzeń - jednoosobowych i dwuosobowych. Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami są widoczne w ich wymiarach oraz maksymalnym ciśnieniu, jakie można w ich wnętrzu zastosować (proponujemy 1,3 ATA i 1,5 ATA).
Komora hiperbaryczna w Poznaniu - cena urządzenia
Własny punkt z komorą hiperbaryczną w Poznaniu

Własny punkt z komorą hiperbaryczną w Poznaniu

Rośnie świadomość Polaków na temat zagrożeń wynikających z postępu cywilizacyjnego, zanieczyszczeń powietrza i zgubnych nałogów. Także jeśli chodzi o działania prewencyjne lub przyspieszające rekonwalescencję po różnych chorobach (np. boreliozie, oparzeniach), urazach i kontuzjach, coraz chętniej korzysta się z dobrodziejstw medycyny. Na pomoc przychodzi tlenoterapia hiperbaryczna, pomocna w leczeniu wielu schorzeń. Każdy, kto planuje otworzenie działalności z własną komorą hiperbaryczną w Poznaniu - np w formie gabinetu rehabilitacji, salonu SPA czy masażu - powinien zainteresować się oferowanymi przez nas urządzeniami. Zachęcamy do kontaktu!
Kontakt