Komora hiperbaryczna Wrocław

Tlenoterapia hiperbaryczna we Wrocławiu
Historyczna stolica Dolnego Śląska, a także całego Śląska, czyli Wrocław, jest jednym z największych i najprężniej rozwijających się polskich miast. Każdy, kto szuka komory hiperbarycznej we Wrocławiu, znajdzie niejeden taki punkt. Z możliwości tlenu hiperbarycznego można skorzystać, by poprawić swoją odporność, ale też po kontuzji czy by złagodzić objawy wielu dolegliwości (np. oparzeń) oraz przyśpieszyć regenerację tkanek po boreliozie czy zatruciu czadem.

Tlenoterapia hiperbaryczna we WrocławiuTlenoterapia hiperbaryczna we Wrocławiu i sesje w specjalnych komorach pod podwyższonym ciśnieniem odbywają się w różnych lokalizacjach w całym mieście. Niektóre zabiegi są refundowane przez NFZ, ale dominują odpłatne w prywatnych placówkach. Poza kliniką BodyOxy w Warszawie, oferujemy także sprzedaż komór hiperbarycznych klientom z całej Polski. Jeśli rozważasz otworzenie punktu, oferującego tlenoterapię hiperbaryczną we Wrocławiu, to zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń:
komory hiperbaryczne - sprzedaż

Komora hiperbaryczna we Wrocławiu - cena sesji

Komora hiperbaryczna we Wrocławiu - cena sesji
Komora hiperbaryczna we Wrocławiu - cena ze sesję zależy przede wszystkim od długości jej trwania oraz cennika konkretnego punktu. Tlenoterapia hiperbaryczna jest najbardziej skuteczna, gdy wykonuje się całą serię - od dziecięciu nawet do kilkudziesięciu zabiegów. Wiele placówek oferuje swoim pacjentom atrakcyjne pakiety, które po prostu bardziej się opłacają. Sesję w komorze można też wykupić komuś bliskiemu lub współpracownikowi na prezent - świąteczny lub jako dodatek do kwartalnej premii motywacyjnej.

Komora hiperbaryczna we Wrocławiu - cena urządzenia

Komora hiperbaryczna we Wrocławiu - cena urządzenia oscyluje wokół kwoty kilkunastu-kilkudziesięciu tysięcy złotych, jednak ich koszt szybko się zwraca. Oferujemy różne typy komór hiperbarycznych, mieszczące 1 lub 2 osoby. Są zarówno leżące, jak i siedzące. Różne są ich wymiary, a także maksymalne ciśnienie, jakie panuje wewnątrz tej maszyny.
Komora hiperbaryczna we Wrocławiu - cena urządzenia
Własny punkt z komorą hiperbaryczną we Wrocławiu

Własny punkt z komorą hiperbaryczną we Wrocławiu

Coraz więcej Polaków dba o swoje zdrowie, kondycję i samopoczucie. Jak grzyby po deszczu rośnie liczba specjalistycznych placówek fizjoterapeutycznych, rehabilitacyjnych, a także salonów masaży i gabinetów SPA. Urządzenia, których sprzedaż prowadzimy, doskonale odnajdą się w tego typu miejscach. Wszystkie osoby zainteresowane komorą hiperbaryczną we Wrocławiu, zachęcamy do kontaktu
Kontakt