Komunikat !!

Komunikat:

Szanowni Państwo w dniu wczorajszym, skontaktowała się z nami (telefonicznie) osoba z zapytaniem „o możliwość zakupu komory hiperbarycznej do własnego użytku w mieszkaniu ”. Nic by w tym nie było dziwnego, ale w toku rozmowy, okazało się, że komora ta ma służyć wyleczeniu  osobie ,będącej w trakcie choroby, spowodowanej zakażeniem wirusem COVID-19 . Rozmowa ta była bardzo emocjonalna i w jej trakcie została uwolniona chęć zrobienia wszystkiego co w ludzkiej i wręcz „nadludzkiej mocy” dla owego chorego. Człowiek ten pragnął natychmiastowego zakupienia i dostarczenia do konkretnej lokalizacji komory hiperbarycznej. W głosie była odczuwalna desperacja tej osoby, co do zakupu komory dla tego  bliskiego, chorego człowieka. Mimo licznych sugestii udania się na konsultację lekarską lub do specjalistycznego szpitala, zajmującego się tego typu ciężkimi przypadkami, nie  uzyskaliśmy jednoznacznego zapewnienia, że z takiej pomocy w placówce medycznej skorzystają. Po wielu minutach rozmowy udało się uzyskać deklarację dzwoniącego dot. konsultacji lekarskiej dla owego bliskiego.


Tlenoterapia w komorach hiperbarycznych (1,3 ATA) nie służy do leczenia osób chorych na COVID- 19 . W przypadku osób podejrzewających u siebie zakażenie wirusem COVID-19 , jedyną dopuszczalną i właściwą ścieżką postępowania jest kontakt z lekarzem, czy też właściwą placówką medyczną np. poprzez nr 112.

W ramach BodyOxy, nigdy żadne pieniądze, sprzedaż, czy cokolwiek innego, nie będą ważniejsze od życia i zdrowia osób kontaktujących się z nami. Apelujemy do Państwa- zgłaszajcie  się  do lekarza  lub  placówki klinicznej przy każdych wątpliwościach dotyczących tej pandemicznej choroby. Nie leczcie się na własną rękę.
Do nas zapraszamy w ramach wzmocnienia organizmu, rekonwalescencji po przebytej chorobie oraz  wsparcia innego leczenia i uzupełnienia tlenoterapią  schorzeń i dolegliwości, gdy jest to wskazane.
Bądźmy rozsądni i odpowiedzialni.  Bardzo Państwa Wszystkich Uprzejmie  o to Prosimy.

Z pozdrowieniami

Zespół Kliniki Tlenoterapii BodyOxy